بنر بنر
صفحه اصلی | ارتباط با مابا سلام
وب سايت "خبرخون" براى جمع آوري و اطلاع رساني مهمترين و آخرین اخبار خبرگزاری های معتبر داخلی در فضاي مجازي به زبان فارسي ايجاد شده است.
اطلاعات موجود در سايت، از منابع رسمي و مورد تائيد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي گردآوري ميگردد و هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با اين سايت ندارند.
سايت "خبرخون" به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به "خبرخون" مي باشد. هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت "خبرخون" و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.
کسانی که می خواهند در سایت "خبرخون" تبلیغات داشته باشند می توانند با ایمیل INFO@RSS-NEWS.IR در ارتباط باشند.
وب سایت های که قصد تبادل لینک با سایت خبرخون دارند ابتدا باید سایت خبرخون را در سایت خود ثبت سپس آدرس ثبت سایت را به همراه عنوان و لینک درخواستی برای ثبت در خبرخون را به ایمیل خبرخون ارسال کنند.
وب سایت هایی که می خواهند اخبار آن ها نیز در خبرخون قرار داده شود، باید آدرس فید RSS وب سایت را به ایمیل خبرخون ارسال کنند.
دوستان عزیز به دلیل اینکه سایت به تازگی راه اندازی شده به همین دلیل از همه ی شما عزیزان درخواست می کنیم تمامی نظرات و پیشنهادات، انتقادات خود را به ایمیل سایت خبرخون ارسال کنید.
با تشکر
مدیریت سایت